Решения на Арбитражната Комисия на БФС

Решения на АрК от 16 януари 2009 г.

I. Прекратени договори по взаимна договореност

1. Пламен Колев Миньор Пк/преотстъпване/
2. Калоян Генчев Волов
3. Дениз Кадир Волов
4. Илиян Чилибонов Волов
5. Веселин Великов Родопа
6. Георги Семерджиев Родопа
7. Здравко Станков Родопа
8. Ангел Караиванов-Тр. Родопа
9. Людмил Киров Родопа
10. Васил Камбуров Родопа
11. Тони Цонев Видима Раковски
12. Владислав Василев Видима Раковски
13. Венцислав Христов Спортист Сг/преотстъпване/
14. Мартин Кочев Спортист Сг
15. Мартин Станкев Спортист Сг/преотстъпване/
16. Калин Ганчев Калиакра
17. Калин Артакиев Дунав
18. Томчо Томчев Дунав
19. Иван Тодоров Дунав
20. Атила Юмер Дунав
21. Емилиян Иванов Спартак Пл
22. Ангел Ангелов Локомотив СЗ
23. Теньо Канев Локомотив СЗ
24. Здравко Тодоров Локомотив СЗ
25. Илиян Ташев Локомотив СЗ
26. Петър Колев Сливен
27. Юлиян Христов Монтана
28. Гюрсел Вели Локомотив Пд
29. Калоян Караджинов Ботев Пд
30. Любомир Петров Несебър
31. Виктор Драголов Несебър
32. Стамен Ангелов Несебър/преотстъпване/
33. Венцислав Христов Локомотив Сф
34. Владимир Джилас Локомотив Сф
35. Игор Бондзулич Локомотив Сф
36. Николай Павлов Локомотив Сф
37. Румен Рангелов Локомотив Сф
38. Иво Харизанов Академик
39. Срджан Новкович Славия
40. Мартин Станкев Славия
41. Михаил Бекяров Свиленград
42. Светлин Йочев Свиленград
43. Стамен Ангелов Черноморец-Бургас
44. Дечо Аризанов Белите орли
45. Иво Максимов Белите орли
46. Светослав Бърканичков Белите орли
47. Данаил Иванов Белите орли
48. Спас Гигов Пирин ГД
49. Асен Евгениев Пирин Бг
50. Манол Занев Етър
51. Николай Колев-Тр. Черноморец Бч
52. Кирил Кръстев Балкан
53. Нойко Горов Свиленград
54. Александър Горанов Марек
55. Методи Тушев Марек
56. Асен Нешев Марек
57. Николай Пешев Марек
58. Николай Никифоров Чавдар Бс
59. Алексис Бертин Литекс

II. Прекратени договори по основателни причини /вина на клуба/
1. Владимир Станчев Белите орли
2. Атанас Баков Рилски спортист
3. Любомир Виденов Чавдар Бс
4. Васил Киров Локомотив М
5. Цветомир Ангелов Локомотив М
6. Николай Панов Локомотив М
7. Емил Тренков Локомотив М
8. Величко Величков Ботев Пд
9. Велик Ирмиев Пирин Бг

III. Молби без разглеждане
1. Масена Моке Вихрен/не се явява състезателя/
2. Мариян Блажев Белите орли/не се явява състезателя/
3. Георги Бижев Беласица/не се явява състезателя/
4. Илия Карадалиев Беласица/не се явява треньора/
5. Петър Карачоров Беласица/не се явява състезателя/
6. Даниел Дюлгеров Беласица/не се явява състезателя/
7. Цветомир Цанков Спартак Вн /не се явява състезателя и клуба/
8. Димитър Крушовски Пирин ГД
9. Марио Близнаков Пирин ГД
10. Румен Лапантов Пирин ГД
11. Абди Абдиков Пирин ГД
12. Диян Велков Пирин Бг

IV. Отложени молби
1. Мариян Драгнев Спартак Пл
2. Станимир Георгиев Спартак Пл
3. Станислав Антонов Спартак Пл
4. Николай Ценковски Спартак Пл
5. Петър Ванков Спартак Пл
6. Удожи Чигозие ЦСКА
7. Теодор Димитров Рилски спортист
8. Костадин Марков Локомотив М
9. Атанас Николов Локомотив М

Решения на АрК от 6 януари 2009 г.

I. Прекратени договори по взаимна договореност:
1. Любомир Величков – Вихрен

II. Прекратени договори по основателни причини (вина на клуба):
1. Филипе Да Коста – ЦСКА
2. Ненад Настич – ЦСКА
3. Митя Морец – ЦСКА
4. Любомир Величков – Волов (преотстъпване)

III. Прекратени договори по вина на състезател:
1. Евгени Манолов – Любимец

IV. Молби без уважение:
1. Стефан Костадинов – Пирин-Благоевград

V. Молби без разглеждане:
1. Николай Никофоров – Чавдар/ Бяла Слатина/
Не се явява състезателя
2. Евгени Йорданов – ЦСКА
Оттегля молбата си

VI. Прекратено производство:
1. Жири Ленко – Локомотив М

Решения на АрК от 19 декември 2008 г.

Прекратени договори по взаимна договореност:
1. Атанас Джамбазки (треньор)- Спартак (Варна)
2. Йордан Пенев- Спартак (Варна)
3. Венцислав Маринов- Спартак (Варна)
4. Емил Дончев- Спартак (Варна)
5. Лий Санг Хо- Спартак (Варна)
6. Слави Костенски- Спартак (Варна)
7. Слободан Сташевич (треньор)- Спартак (Варна)
8. Христо Купенов- Спартак (Варна)
9. Иван Атанасов- Спартак (Варна)
10. Мирослав Янчев- Спартак (Варна)
11. Диан Дончев- Спартак (Варна), преотстъпен
12. Мустафа Мустафа- Черноморец (Бургас)
13. Владимир Кабранов- Беласица
14. Петър Трифонов- Беласица
15. Ивайло Велинов- Беласица
16. Николай Христов- Беласица
17. Христо Бахтарлиев- Беласица
18. Андон Гущеров- Беласица
19. Наджи Шенсой (треньор)- Беласица
20. Кирил Димитров- Беласица
21. Даниел Киш- Левски
22. Велислав Вуцов (треньор)- Левски
23. Боян Илиев- Левски
24. Викторио Павлов- Локомотив (Мездра)
25. Евгени Хмарук- Черно море
26. Борислав Караматев- Ботев (Пловдив)
27. Алесио Локатели- Ботев (Пловдив)
28. Димо Гунев- Ботев (Пловдив)
29. Никола Александров- Ботев (Пловдив)
30. Александър Белилов- Марица
31. Георги Стоянов- Марица
32. Камен Грозданов- Марица
33. Атанас Лазаров- Марица
34. Атанас Каракитуков- Марица
35. Мартин Христов- Светкавица
36. Петър Алексиев- Светкавица
37. Георги Кичуков- Светкавица
38. Явор Колев- Светкавица
39. Любомир Богданов- Волов
40. Ивайло Славов- Волов
41. Росен Тонев- Волов
42. Явор Николов- Волов
43. Тодор Димитров- Волов
44. Вихрен Узунов- Волов
45. Димитър Димитров (треньор)- Волов
46. Цветелин Цанков- Чавдар (Бяла Слатина)
47. Сашо Ангелов (треньор)- Чавдар (Бяла Слатина)
48. Георги Петков- Чавдар (Бяла Слатина)
49. Янко Янков- Черноморец (Балчик)
50. Петър Рахнев- Черноморец (Балчик)
51. Лъчезар Манов- Черноморец (Балчик)
52. Йордан Хайгъров- Черноморец (Балчик)
53. Недко Ангелов- Черноморец (Балчик)
54. Георги Няголов- Черноморец (Балчик)
55. Явор Янев- Черноморец (Балчик)
56. Георги Иванов (треньор)- Несебър
57. Николай Жечев- Несебър
58. Генади Асенов- Несебър
59. Емилиян Иванов- Ботев (Криводол)
60. Цветан Николов- Ботев (Криводол)
61. Ангел Петров- Ботев (Криводол)
62. Стоян Стоянов- Ботев (Криводол)
63. Милен Заков- Ботев (Криводол)
64. Росен Гановски- Ботев (Криводол)
65. Владимир Дакев- Ботев (Криводол)
66. Тенчо Тенев (треньор)- Родопа (Смолян)
67. Васил Василев (треньор)- Родопа (Смолян)
68. Лилчо Арсов- Родопа (Смолян)
69. Иван Георгиев- Свиленград 1921
70. Жеко Йорданов- Калиакра
71. Айлин Яшар- Калиакра
72. Ангел Стойков- Калиакра
73. Тодор Радомиров- Калиакра
74. Генко Славов- Калиакра
75. Атанас Атанасов (треньор)- Калиакра
76. Димчо Марков (треньор)- Любимец
77. Цвятко Иванов- Балкан
78. Георги Иванов- Балкан
79. Стоян Боновски- Балкан
80. Славик Раданов- Чавдар (Етрополе)
81. Красен Вълков- Чавдар (Етрополе)
82. Марио Емилов- Ком-Миньор (Берковица)
83. Петър Шарланджиев- Ком-Миньор
84. Ивайло Методиев- Ком-Миньор
85. Николай Малджански- Ком-Миньор
86. Георги Станков (треньор)- Спортист (Своге)
87. Ангел Маджиров- Спортист (Своге)
88. Стоян Драмов- Спортист (Своге)
89. Иван Илчев- Пирин (Гоце Делчев)
90. Александър Апостолов- Пирин (Гоце Делчев)
91. Владислав Бежански- Рилски спортист
92. Захари Иванов- Рилски спортист
93. Ивайло Върбанов- Рилски спортист
94. Марио Геров- Рилски спортист
95. Менди Мабрук- Марек
96. Георги Рангелов- Марек
97. Калин Ивчев- Марек
98. Златан Петров- Марек
99. Антон Василев- Марек
100. Ивайло Иванов- Етър 1924
101. Динко Дерменджиев- Етър 1924
102. Румен Попов- Видима-Раковски
103. Иван Мекиков- Видима-Раковски
104. Ангел Кънчев- Белите орли
105. Дилян Димитров- Белите орли
106. Денислав Симеонов- Белите орли
107. Добромир Христосков- Белите орли
108. Валентин Карагьозов- Белите орли
109. Иван Спахиев- Миньор (Перник)
110. Пейчо Делиминков- Миньор (Перник)
111. Радослав Иванов- Академик (София)
112. Димитър Георгиев- Академик (София)
113. Стоян Абрашев- ЦСКА
114. Димитър Димитров (треньор)- Черноморец
115. Алекси Желязков (треньор)- Нафтекс.

Прекратени договори по вина на клуба (обективни спортни причини):
1. Куидо Ландзаат- ЦСКА
2. Уеберт да Силва Метел- Беласица
3. Родриго Коща- Беласица
4. Александър Младенов- Чавдар (Бяла Слатина)
5. Боян Георгиев- Балкан

Молби без уважение:
1. Емил Стоев- Марица /преотстъпване/

Молби без разглеждане:
1. Ангел Манолов- Беласица /оттеглил молбата си/
2. Калоян Генчев- Волов /състезателят не се явява/
3. Любомир Виденов- Чавдар (Бяла Слатина) /състезателят не се явява/
4. Петър Петров (треньор)- Чавдар (Бяла Слатина) /състезателят не се явява/
5. Людмил Киров- Родопа /състезателят не се явява/
6. Калин Ганчев- Калиакра /състезателят не се явява/
7. Атанас Баков- Рилски спортист /състезателят не се явява/
8. Теодор Димитров- Рилски спортист /състезателят не се явява/
9. Асен Евгениев- Пирин (Благоевград) /състезателят не се явява/
10. Васил Василев (треньор)- Нафтекс /не е от компетенцията на Арбитражната комисия/

Отложени молби за следващото заседание:
1. Митя Морац- ЦСКА
2. Фелипе да Коща- ЦСКА
3. Ненад Настич- ЦСКА
4. Евгени Йорданов- ЦСКА
5. Любомир Величков- Вихрен
6. Иржи Ленко- Локомотив (Мездра)
7. Стефан Костадинов- Пирин-Благоевград
8. Николай Никифоров- Чавдар (Бяла Слатина)
9. Евгени Манолов- Любимец
10. Аугустин Байе- Марек

Коментари

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.